Alternatywa dla skalpela. Odsysanie tkanki tłuszczowej. Laserowe odsysanie tłuszczu Warszawa

Z komórkami tłuszczowymi nie lubi się żadna kobieta, szczególnie jeśli jest ich w nadmiarze. Są one jednak w naszym ciele i w stosownej ilości pozwalają nam żyć. Odsysanie tkanki tłuszczowej polega na ich odessaniu, jest to jednak dość bolesny i inwazyjny zabieg. Pod opieką lekarza jednak wykonuje się go dość powszechnie. Jest jednak alternatywa…

Laserowe odsysanie tłuszczu polega na użyciu wiązki promieni laserowych, co zwęża tkanki i rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wykonuje się taki zabieg w dowolnych partiach ciała. Rozpuszczony tłuszcz jest następnie wyciskany lub odsysany. Małe ilości tłuszczu są wchłaniane przez organizm oraz wydalone w przeciągu dobry w naturalny dla ciała sposób. Jest to zabieg stosunkowo bezpieczny, ponieważ nie jest to typowe chirurgiczne usunięcie tłuszczu, które wiąże się z operacją. Jest mniej inwazyjne i dużo szybciej wraca się po nim do formy. Warszawa, jak wiele innych miast w centralnej Polsce, oferuje taki zabieg.

Niewątpliwie za pomocą zabiegu liposukcji możemy uzyskać efekt wymarzonego ciała. Oczywiście wiąże się z nim także pewne ryzyko. Warto więc wcześniej skonsultować się z lekarzem, przemyśleć za i przeciw.

 

Author: mojaowulacja.pl