Zdrowsze i piękniejsze włosy – zabiegi i terapie keratynowe. Keratynowe prostowanie włosów – wygładzanie włosów keratyną

W środowisku fryzjerskim, ale także w urodowym świecie Polek popularności nabrały terapie keratynowe. Jest to fantastyczny sposób, by uzyskać gładszy wygląd włosów. Nie jest to opcja stosunkowo droga, a efekt, w zależności od włosów, utrzymuje się powyżej miesiąca.

Wygładzanie włosów keratyną ma raczej więcej zwolenniczek, niż przeciwniczek. Najczęściej decydują się na niego posiadaczki włosów kapryśnych, które ciężko ułożyć, suchych i zniszczonych. Puszce się i niesforne włosy, najczęściej falowane lub delikatnie kręcone, są idealnym przykładem, by zastosować keratynowe prostowanie włosów. Dzięki niemu prawdopodobnie panie nie będą musiały sięgać po prostownicę, co sprawia, że włosy mogą podwójnie odżyć. A jaka to wygoda! Zadbana fryzura zaraz po przebudzeniu to ogromne ułatwienie dla płci pięknej.

Zabiegi keratynowe polecane są właściwie każdej z pań, ale zdecydowanie tym, które nie są zadowolone z wyglądu włosów. Zapytaj swojego fryzjera, czy poleca ci ten zabieg. Profesjonalnie wykonana usługa to taka, która zostanie indywidualnie dobrana do twoich potrzeb. Upewnij się więc, że twoj fryzjer wie co robi, a następnie zaufaj mu, by móc się cieszyć upragnionym wyglądem.

 

Author: mojaowulacja.pl