Fryzjer na wagę złota – dobry fryzjer Bielsko Biała. Profesjonalny salon fryzjerski

Długo szukałam ratunku dla swoich włosów. Podczas weekendowego pobytu zdecydowałam się na wizytę u fryzjera, a był to salon Jean Louis David w Bielsku Białej.

Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu tego miejsca. Dokładnie zapytano mnie o moje oczekiwania i potrzeby przed przystąpieniem do obcinania i koloryzacji. Wyszłam naprawdę zadowolona i martwiłam się już, co będzie z moją kolejną wizytą. Na szczęście nie tylko Bielsko Biała to jedynie miejsce, w którym mogę znaleźć ten salon. Jest to bowiem sieć i okazało się, że w pobliżu mojego miasta także znajduje się ich punkt. Trudno obecnie o profesjonalny salon fryzjerski. Miejsca, do których trafiałam dotychczas, zawsze zniechęcały mnie już na początku lub efekt końcowy był dla mnie rozczarowujący. Okazuje się jednak, że profesjonalny salon fryzjerski nie musi pozostać jedynie mrzonką. Cieszę się, że zrozumiałam po czasie, co to znaczy dobry fryzjer.

Jakość produktów fryzjerskich, technika, ale przede wszystkim podejście do klienta to cechy, które winny charakteryzować specjalistę. Jeśli znalazłaś swojego fryzjera to połowa sukcesu, druga- to pozostać mu wiernym.

 

Author: mojaowulacja.pl